Кошик
95 відгуків
AVTOSTOJKA+

Нові правила дорожнього руху 2018

Нові правила дорожнього руху 2018

У МВС роз'яснили зміни у правилах дорожнього руху, які вступили в силу 1 січня. Спробуємо разом розібратися у всіх змінах.

По перше зміни торкнулися відповідальності за водіння автомобіля в стані алкогольного сп'яніння

 

Не забувайте, що починаючи з першого січня максимальна швидкість руху в населених пунктах не повинна перевищувати 50 км\год. При отриманні нових водійських прав їх рядків дії становить всього 2 року, після цього, якщо водій не здійснював серйозних порушень він отримує можливість обміняти їх на постійні, строк дії яких буде складати 30 років. Крім цього, варто бути обережним, так як в дорожню систему України активно інтегрується відеофіксація порушень.

Починаючи з 2018 року планується збільшення штрафів за керування транспортом засобом у стані алкогольного сп'яніння або без відповідних документів. Дана система штрафів буде введена після внесення необхідних змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Нова система штрафів буде введена після того, як Верховна рада внесе необхідні зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Штрафи за порушення планують збільшити наступним чином:

 

  • За перевищення максимально допустимої дозволеної швидкості руху — 3400;
  • За залишення місця ДТП — 3400 гривень і можливість позбавлення прав на термін до шести місяців;
  • За керування транспортом без права керування штраф планують збільшити в 20 разів - 10 200 гривень, а за повторне порушення — 40 800 гривень;
  • Особи, позбавлені права керування, порушивши закон, будуть платити штраф у розмірі 20 400 гривень, у разі повторного порушення протягом року — 40 800 гривень

 

Інші новини