Відгуки про компанію АвтоСтойка+
- Микола П.
Відмовився бо знайшов більшість із замовлення в себе в гаражі. Колись було придбано зайве. Все інше з магазином добре. Ввічливі, небайдужі співробітники, які дбають про ім'я свого магазину.
- Артем Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер. Дякую
- Юрій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Кирило Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юрій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрій Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергій К.
- Роман К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Иван С.
- Сергей А.
