
Радіатор кондиціонера Renault Logan 2 с 2013 р. VALEO (Франція)
5 520 ₴
- В наявності
- Код: 814077
- +380 (93) 163-05-63Отдел заказов
Радіатор кондиціонера Valoe для Renault Logan 2 з 2013 р.
Дані Вага [кг]: 2,41
Висота [мм]: 396
Товщина [мм]: 12
Хладагент: R 134a
Ширина [мм]: 513
Додаткова інформація: з осушником
Підприємство Valeo Service EASTERN EUROPE початок своєї діяльності в 1923 році у Франції з виробництва гальмівних накладок і дисків зчеплення. Поступово, через власний розвиток і придбання інших підприємств, до 1990-го року Valeo Service EASTERN EUROPE стає концерном міжнародного рівня. Сьогодні група Valeo Service EASTERN EUROPE містить 123 заводи, 20 науково-дослідних і 35 технічних центрів. У корпорації працює понад 73 300 осіб у 28 країнах.
Основними клієнтами Valeo є виробники французьких (Renault, Peugeot), італійських (Fiat, Alfa Romeo), німецьких (VW, Audi, BMW, Mercedes) і корейських (GM-DAT, KIA-Hyundai) автомобілів. Зокрема, 42% всіх встановлюваних на автомобілі зчеплень — це зчеплення Valeo.
Для ринку запчастин пропонується 176 товарних лінійок 12 товарних груп — від деталей зчеплення й оптики до електроніки та деталей упорскування.
Усі вироби для вторинного ринку запчастин (1/3 обсягу виробництва) виробляються на тих самих виробничих лініях, з якими сходить продукція ОЕ, за тими ж стандартами та специфікаціями. Висока якість і характеристики продукції Valeo Service EASTERN EUROPE ґрунтуються на багаторічному досвіді власних розробок і співпраці з провідними автовиробниками.
Продукти Valeo проходять найжорсткіший контроль якості, усі виробничі підприємства пройшли сертифікацію за галузевним стандартом ISO TS/16949.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Виробник | Valeo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип решітки | Трубчасто-стрічкова |
| Код запчастини | 814077 |
| Ширина ядра радіатора | 393 мм |
| Довжина ядра радіатора | 542 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Sandero, Logan, Largus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Схема руху рідини | багатоходові |
- Ціна: 5 520 ₴


