
Ступиця переднього колеса Samand (саманд) BTA (Польща)
790 ₴
- В наявності
- Код: H5C003BTA
+380 (67) 163-05-63
Отдел заказов- +380 (93) 163-05-63Отдел заказов
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ступиця переднього колеса Samand (саманд) BTA (Польща)
Місце встановлення: Реред
Кількість отворів [шт.]: 4
Діаметр фланця [мм]:42
Flange diameter 2 [мм]:66
Висота [мм]:66
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Samand |
| Код запчастини | H5C003BTA |
| Кількість отворів в ободі | 4 |
| Висота | 66 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Кількість отворів для болтів | 4 |
| Внутрішній діаметр | 66 мм |
| Сумісність з моделлю | Xantia, ZX, Partner, 306, 307, 206, Xsara, Berlingo, C4, Xsara Picasso, 405, 406 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Samand |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴


