
Сальник розпредвала Samand 1.8 (Саманд) VICTOR REINZ (Німеччина)
220 ₴
- В наявності
- Код: 81-26244-10
+380 (67) 163-05-63
Отдел заказов- +380 (93) 163-05-63Отдел заказов
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розпредвала Samand 1.8 (Саманд) VICTOR REINZ (Німеччина)
| Матеріал | ACM (поліакриловий каучук) |
| Внутрішній діаметр [мм] | 36.0 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 50.0 |
| Висота [мм] | 8.0 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | A |
| Тип нарізання | Права нарізь |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Samand |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-26244-10 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Visa, Ducato, 306, 307, 106, BX, Jumper, Xsara, 605, C2, C3, Partner, Zeta, Expert, ZX, LNA, 405, 406, 206, 207, Ulysse, Micra, Xantia, 100 / Metro, XM, 1007, Berlingo, Fiorino, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Samand |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

