
Радіатор охолодження Samand (саманд) THERMOTEC (Польща)
3 380 ₴
- В наявності
- Код: D7P047TT
+380 (67) 163-05-63
Отдел заказов- +380 (93) 163-05-63Отдел заказов
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Samand (саманд) THERMOTEC (Польща)
Висота [мм]:378
Ширина [мм]:610
Товщина [мм]:23
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | D7P047TT |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Довжина ядра радіатора | 378 мм |
| Ширина ядра радіатора | 610 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 405 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Samand |
| Схема руху рідини | багатоходові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 380 ₴

